3 Katlı ve 2 Katlı Maske Siparişleriniz İçin Lütfen Arayınız - 0216 427 39 99

BLOG YAZILARI

Cerrahi Maske Özellikleri

Tarih 20 Ağustos 2020 Saat 03:39 Gün Perşembe
 

Cerrahi maske genel halk sağlığını ve sağlık personelini, enfeksiyon ya da salgından korumak için kullanılan en önemli ekipmanlardan biridir. Özellikle günümüzdeki Coronavirüs salgını ile birlikte, sosyal ortamlarda kullanılması zorunlu hale gelmiştir.

Cerrahi maske tek kullanımlık bir üründür. Sokağa, alışverişe ya da herhangi bir kalabalık ortama girildiğinde takılmalı ve belirli bir süre sonra atılmalıdır. Maskenin fazla uzun süre boyunca kullanılması, enfeksiyon bulaşma riskini azaltmak yerine arttırabilmektedir.

Kumaş Cerrahi Maske Özellikleri

Üç katlı cerrahi maske olarak da bilinen bu maskeler, belirli standartlara göre üretilmesi gereken medikal ürünlerdir. Bu standartların sağlanabilmesi adına firmaların belirli şartları yerine getirdiklerine dair sertifikalar alması gerekmektedir.

Mag Çanta medikal tekstil ürünlerinin üretimi için gerekli olan ISO 13485 ve QCS International sertifikalarına sahiptir.

Üretmekte olduğumuz maskelerin temel özellikleri şunlardır:

  • Maskenin tamamı 3 katlı tela malzeme kullanılarak üretilmiştir.
  • Burun kısmında, yüze düzgünce oturabilmesini sağlayan teli mevcuttur.
  • Lastikleri her yüze uyum sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.
  • Kumaş ağırlığı 75 gr’dır.
  • Ekoteks sertifikalıdır ve %98 oranında bakteri filtrasyonu gerçekleştirmektedir.
 

İster toptan ister perakende maske ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 50’li kutular olarak satışa sunduğumuz maskeleri dilerseniz kutu içerisinde birli, beşli ya da onlu jelatin paketler şeklinde de alabilirsiniz.

Firma logosu ya da standart baskı istekleriniz için ayrıntı vermeyi unutmayın!

 

Yeni Ürünler